10 dziecięcych gwiazd z lat 2000, które założyły już własne rodziny
Od najlepszego przyjaciela Harry'ego Pottera, Rona Weasleya, aż po Carmen i Juniego Cortez, czyli ikoniczny duet z "Małych agentów" - te postacie zapadły widzom w pamięć tak bardzo, że czasem trudno odróżnić aktorów od ich roli. Czas nie stoi jednak w miejscu, a dziecięce gwiazdy sprzed lat założyły własne rodziny. Oto 10 popularnych aktorów dziecięcych z lat 2000, którzy sami stali się już rodzicami.

1. Frankie Muniz

Frankie Muniz © Steve Granitz / WireImage / Getty Images, © frankiemuniz4 / Instagram

Frankie Muniz, który wcielił się w nastoletniego tajnego agenta w filmie "Agent Cody Banks" z 2003 roku, doczekał się pierwszego dziecka wraz ze swoją partnerką, Paige Price. Parze urodził się syn.

2. Rupert Grint

Rupert Grint © Harry Potter and Sorcerer's Stone / WarnerBros., © rupertgrint / Instagrajm

Rupert Grin, czyli filmowy najlepszy przyjaciel Harry'ego Pottera, Ron Weasley, również doczekał się niedawno pierwszego potomka. Jego partnerka urodziła córeczkę.

3. Kevin Jonas

Kevin Jonas © s_bukley / Depositphotos.com, © kevinjonas / Instagram

Najstarszy z braci Jonas wychowuje dwie córki wspólnie z żoną Danielle, którą poślubił w 2009 roku.

4. David Henrie

David Henrie © Wizards of Waverly Place / Disney, © davidhenrie / Instagram

David Henrie, czyli starszy brat Seleny Gomez z serialu "Czarodzieje z Waverly Place", od czterech lat pozostaje w szczęśliwym związku z Marią Cahill. Ich drugie dziecko urodziło się w zeszłe Boże Narodzenie.

5. Joshua Peck

Joshua Peck © Drake and Josh / Nickelodeon, © shuapeck / Instagram

Uroczy pulchny dzieciak z serialu "Drake i Josh" dorósł, wziął ślub, i został dumnym tatą. Wraz z partnerką Paige, Joshua wychowuje synka o imieniu Max.

6. Tia Mowry

Tia Mowry © Twitches / Disney, © tiamowry / Instagram

Tia Mowry i jej siostra Tamera to bliźniaczki z komedii "Magicznzy duet" a także serialu opowiadającym o siostrach rozdzielonych przy narodzinach, "Jak dwie krople czekolady". Obie siostry założyły swoje rodziny i wychowują potomstwo. Tia i jej mąż Cory Hardrict pobrali się w 2008 roku i doczekali się dwójki dzieci.

7. Emma Roberts

Emma Roberts © Unfabulous / Nickelodeon, © emmaroberts / Instagram

Siostrzenica Julii Roberts, którą pamiętamy między innymi z filmu "Zbuntowana księżniczka", została niedawno mamą. Roberts i jej chłopak Garret Hedlund powitali na świecie synka, któremu nadali imię Rhodes.

8. Ashley Tisdale

Ashley Tisdale © High School Musical 3: Senior Year / Disney, © cmfrench / Instagram

Ashley Tisdale, czyli ikoniczna Sharpay Evans z "High School Musical", również cieszyła się niedawno z narodzin córeczki, wspólnie z mężem Christopherem Frenchem.

9. Alexa PenaVega

Alexa PenaVega © Spy Kids / Miramax, © vegaalexa / Instagram

Pamiętna Carmen z "Małych agentów" jest dziś szczęśliwą żoną i dumną mamą. Alexa i jej mąż Carlos ogłosili w grudniu, że spodziewają się trzeciego dziecka.

10. Daryl Sabara

Daryl Sabara © Spy Kids / Miramax, © meghan_trainor / Instagram

Daryl Sabara, który wcielił się w rolę młodszego brata Carmen w "Małych agentach" również poznał niedawno uroki rodzicielstwa. Kilka lat temu wziął ślub z piosenkarką Meghan Trainor, a 8 lutego bieżącego roku para powitała na świecie synka, który otrzymał imię Riley.



Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku