15 sławnych mam, które z dumą popularyzują publiczne karmienie piersią
Karmienie piersią w miejscu publicznym potrafi być wyzwaniem. Mnóstwo kobiet wciąż często spotyka się z krytycznymi spojrzeniami czy komentarzami, gdy decydują się nakarmić swoje dziecko publicznie, co może powodować stres i niską samoocenę. Na szczęście, coraz więcej gwiazd i celebrytek dzieli się zdjęciami, które pomagają normalizować karmienie dzieci piersią w miejscach publicznych. Oto 15 odważnych kobiet, które mogą posłużyć jako inspiracja dla wszystkich mam.

1. Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski © emrata / Instagram

2. Ashley Graham

Ashley Graham © ashleygraham / Instagram

3. Karolina Kurkova

Karolina Kurkova © karolinakurkova / Instagram

4. Kate Upton

Kate Upton © kateupton / Instagram

5. Olivia Wilde

Olivia Wilde © oliviawilde / Instagram

6. Tia Mowry

Tia Mowry © tiamowry / Instagram

7. Gisele Bündchen

Gisele Bündchen © gisele / Instagram

8. Jenna Dewan

Jenna Dewan © jennadewan / Instagram

9. Eva Longoria

Eva Longoria © evalongoria / Instagram

10. Troian Bellisario

Troian Bellisario © sleepinthegardn / Instagram

11. Candice Swanepoel

Candice Swanepoel © angelcandices / Instagram

12. Iskra Lawrence

Iskra Lawrence © iskra / Instagram

13. Liv Tyler

Liv Tyler © misslivalittle / Instagram

14. Tess Holliday

Tess Holliday © tessholliday / Instagram

15. Milla Jovovich

Milla Jovovich © millajovovich / Instagram



Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku