17 sławnych kobiet, które z wiekiem zmieniły się w prawdziwe królowe
Zanim olśniewały na czerwonym dywanie, pozowały niezręcznie do rodzinnych zdjęć i eksplorowały różne ścieżki kariery. Oto jak prezentowały się sławne gwiazdy i celebrytki zanim jeszcze usłyszał o nich świat.

1. Gal Gadot

1. Gal Gadot © MARTIN BERNETTI / AFP / Getty Images, © Image supplied by Capital Pictures / EAST NEWS

2. Jennifer Love Hewitt

2. Jennifer Love Hewitt © jenniferlovehewitt / Instagram, © Chris Pizzello / Invision / AP / East News

3. Jennifer Aniston

3. Jennifer Aniston © jenniferaniston / Instagram, © jenniferaniston / Instagram

4. Anne Hathaway

4. Anne Hathaway © annehathaway / Instagram, © Invision / Invision / East News

5. Reese Witherspoon

5. Reese Witherspoon © reesewitherspoon / Instagram, © Carlos Piaggio / The Grosby Group / Grosby Group / East News

6. Amanda Seyfried

6. Amanda Seyfried © mingey / Instagram, © Sipa USA / Sipa USA / East News

7. Jennifer Garner

7. Jennifer Garner © jennifer.garner / Instagram, © Mayer / face to face / FaceToFace / REPORTER

8. Kerry Washington

8. Kerry Washington © kerrywashington / Twitter, © VALERIE MACON / AFP / East News

9. Ariana Grande

9. Ariana Grande © ArianaGrande / Twitter, © VALERIE MACON / AFP / East News

10. Gabrielle Union

10. Gabrielle Union © gabunion / Instagram, © Admedia, Inc / Sipa USA / East News

11. Kate Hudson

11. Kate Hudson © katehudson / Instagram, © Invision / Invision / East News

12. Alicia Keys

12. Alicia Keys © aliciakeys / Instagram, © VALERIE MACON / AFP / East News

13. Rihanna

13. Rihanna © badgalriri / Instagram, © Matrix Media Group / face to face / FaceToFace / REPORTER / East News

14. Nicole Kidman

14. Nicole Kidman © nicolekidman / Instagram, © JEAN-BAPTISTE LACROIX / AFP / East News

15. Carrie Underwood

15. Carrie Underwood © carrieunderwood / Instagram, © Curtis Hilbun / AFF-USA.com / MEGA / Mega Agency / East News

16. Mandy Moore

16. Mandy Moore © mandymooremm / Instagram, © O'Connor / AFF-USA.com / MEGA / Mega Agency / East News

17. Hilary Duff

17. Hilary Duff © hilaryduff / Instagram, © Invision / Invision / East News

Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku