18 rzadkich zdjęć doświadczonych gwiazd Hollwyood z czasów ich młodości
Gdy bierzemy w dłonie nasz album ze starymi zdjęciami, którego nie otwieraliśmy od lat - zakurzony, lecz pełen wyjątkowych wspomnień - czujemy nagle przypływ nostalgii, miłości, i rozrzewnienia. Niektóre z hollywoodzkich gwiazd są nam tak bliskie, że trudno wyobrazić sobie jak wyglądały w młodości. W takiej sytuacji, poniższe zdjęcia mogą okazać się pomocne.

1. Sharon Stone

Sharon Stone © sharonstone/instagram, © Admedia, Inc/Sipa USA/East News

2. Liza Minnelli

Liza Minnelli © ASSOCIATED PRESS/East News, © s_bukley/depositphotos.com

3. Kathy Griffin

Kathy Griffin © kathygriffin/instagram, © Admedia, Inc/Sipa USA/East News

4. Jackie Chan

Jackie Chan © Big and Little Wong Tin Bar/Great Win Film, © Anthony Behar/Sipa USA/East News

5. Michael J. Fox

Michael J. Fox © Leo and Me / Canadian Broadcasting Corporation, © Invision/Invision/East News

6. Nicole Kidman

Nicole Kidman © NILSEN PREMIERE / AlbumEAST NEWS, © Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot./East News

7. Ron Howard

Ron Howard © The Twilight Zone / CBS Television Network, © Invision/Invision/East News

8. Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger © schwarzenegger/instagram, © face to face/FaceToFace/REPORTER

9. Kurt Russell

Kurt Russell © Silver Screen Collection/Archive Photos/Getty Images, © Chelsea Lauren/WireImage/Getty Images

10. Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson © Silver Screen Collection/Archive Photos/Getty Images, © Chelsea Lauren/WireImage/Getty Images

11. Michael Douglas

Michael Douglas © michaelkirkdouglas/Instagram, © NPA/The Grosby Group/EAST NEWS

12. Celine Dion

Celine Dion © celinedion/Instagram, © East News

13. Sophia Loren

Sophia Loren © East News, © MIGUEL MEDINA/AFP/East News

14. Dolly Parton

Dolly Parton © dollyparton/Instagram, © MBS/MEGA/Mega Agency/East News

15. Tom Hanks

Tom Hanks © tomhanks/Instagram, © Sienna Conwell/Broadimage/Broad Image/East News

16. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan © piercebrosnanofficial/Instagram, © MARK RALSTON/AFP/East News

17. Kevin Bacon

Kevin Bacon © kevinbacon/Instagram, © Chris Pizzello/Invision/AP/East News

18. Jeff Goldblum

Jeff Goldblum © jeffgoldblum/Instagram, © David Acosta/Image Press Agency/BWP Media/East News



Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku