18 zdjęć dzieci gwiazd, które są miniaturowymi wersjami swoich rodziców
Według nauki, każda para jest w stanie spłodzić ponad 64 tryliony genetycznie unikalnego potomstwa. Nie ma nic złego w różnorodności, ale miło widzieć jednak, że twoje dziecko odziedziczyło po tobie pewne cechy wyglądu - podobne oczy, identyczny nos, lustrzany uśmiech. W przypadku dzieci znanych gwiazd, szukanie tych podobieństw sprawia jeszcze większą frajdę. Oto 18 dzieci, które są miniaturowymi wersjami swoich rodziców.

1. Jason Momoa i jego dzieci, Lola Iolani i Nakoa-Wolf

Jason Momoa i jego dzieci, Lola Iolani i Nakoa-Wolf © prideofgypsies / instagram

2. Lisa Bonet i jej córka, Zoë Kravitz

Lisa Bonet i jej córka, Zoë Kravitz © zoeisabellakravitz / instagram

3. Cindy Crawford i jej córka, Kaia Gerber

Cindy Crawford i jej córka, Kaia Gerber © kaiagerber / instagram

4. Julianne Moore i jej córka, Liv

Julianne Moore i jej córka, Liv © juliannemoore / instagram

5. Jennifer Garner i jej córka, Violet Affleck

Jennifer Garner i jej córka, Violet Affleck

6. Susan Sarandon i jej córka, Eva Amurri

Susan Sarandon i jej córka, Eva Amurri © thehappilyeva / instagram

7. Naomi Watts i jej syn, Alexander Pete

Naomi Watts i jej syn, Alexander Pete © naomiwatts / instagram

8. Meryl Streep i jej córka, Mamie Gummer

 Meryl Streep i jej córka, Mamie Gummer

9. Demi Moore i jej córka, Rumer Willis

Demi Moore i jej córka, Rumer Willis © rumerwillis / instagram

10. Heidi Klum i jej córka, Leni Olumi Klum

Heidi Klum i jej córka, Leni Olumi Klum © heidiklum / instagram

11. John Legend i jego dzieci, Luna i Miles

 John Legend i jego dzieci, Luna i Miles © johnlegend / instagram

12. Gwyneth Paltrow i jej córka, Apple Martin

Gwyneth Paltrow i jej córka, Apple Martin © gwynethpaltrow / instagram

13. Pink i jej córka, Willow

Pink i jej córka, Willow © pink / instagram

14. Jessica Simpson i jej syn, Ace Knute Johnson

Jessica Simpson i jej syn, Ace Knute Johnson © jessicasimpson / instagram

15. Goldie Hawn, jej córka, Kate Hudson; i jej wnuk, Ryder Robinson

Goldie Hawn, jej córka, Kate Hudson; i jej wnuk, Ryder Robinson © katehudson / instagram

16. Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp © lilyrose_depp / instagram

17. Salma Hayek i Valentina Paloma Pinault

Salma Hayek i Valentina Paloma Pinault

18. Nicole Richie i jej córka, Harlow (z lewej)

Nicole Richie i jej córka, Harlow (z lewej) © sofiarichie / instagram



Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku