20 najprzystojniejszych mężczyzn 2020 roku, wybranych głosami osób z całego świata
Każdego roku, portal TC Candler organizuję plebiscyt na 100 najbardziej atrakcyjnych mężczyzn i kobiet na świecie. Miliony ludzi oddają swoje głosy i decydują kto znajdzie się w czołówce rankingu. Oto 20 najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie, wybranych głosami czytelników. Przekonajmy się, kto zasłużył w tym roku na pierwsze miejsce.

#20. Jensen Ackles, aktor

#20. Jensen Ackles, aktor © Kristin Callahan/Everett Collection/ EAST NEWS

#19. Wang Yibo, aktor/piosenkarz

#19. Wang Yibo, aktor/piosenkarz © Gank Your Heart / Mango TV

#18. Toni Mahfud, model

#18. Toni Mahfud, model © tonimahfud / Instagram

#17. Jimin, piosenkarz

#17. Jimin, piosenkarz

#16. Michele Morrone, aktor

#16. Michele Morrone, aktor © Mateusz Jagielski/East News

#15. Taeyong, piosenkarz

#15. Taeyong, piosenkarz

#14. Dean Schneider, założyciel rezerwatu dla zwierząt

#14. Dean Schneider, założyciel rezerwatu dla zwierząt © dean.schneider / Instagram

#13. Idris Elba, aktor

#13. Idris Elba, aktor © Invision/Invision/East News

#12. Shawn Mendes, aktor

#12. Shawn Mendes, aktor © shawnmendes / Instagram

#11. Lay Zhang, piosenkarz

#11. Lay Zhang, piosenkarz © layzhang / Instagram

#10. Paing Takhon, model

#10. Paing Takhon, model © paing_takhon / Instagram

#9. Timothée Chalamet, aktor

#9. Timothée Chalamet, aktor © Invision/Invision/East News

#8. Jason Momoa, aktor

#8. Jason Momoa, aktor © Grosby Group/East News

#7. Xiao Zhan, aktor/piosenkarz

#7. Xiao Zhan, aktor/piosenkarz © The Wolf / New Classic Television Culture Investment Co., Ltd.

#6. Jason Derulo, piosenkarz

#6. Jason Derulo, piosenkarz © jasonderulo / Instagram

#5. Henry Cavill, aktor

#5. Henry Cavill, aktor © Vianney Le Caer/Invision/AP/East News

#4. Jungkook, piosenkarz

#4. Jungkook, piosenkarz

#3. Chris Hemsworth, aktor

#3. Chris Hemsworth, aktor © Invision/Invision/East News

#2. V (Kim Tae-hyung), piosenkarz

#2. V (Kim Tae-hyung), piosenkarz © FILA/MEGA/Mega Agency/East News

#1. Felix Kjellberg (PewDiePie), osobowość internetowa

#1. Felix Kjellberg (PewDiePie), osobowość internetowa © Vincent Sandoval / WireImage / Getty Images



Źródło: brightside.me

TWOJA REAKCJA?





Rozmowy na Facebooku